• CHANTAL FARBA DO WŁOSÓW VARIÉTÉ 5.6 SOCZYSTA WIŚNIA    ! promo

The Symbol : CH509
No goods
7.20
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Foreign shipment-individual pricing 0
Local pickup. 0
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Seria barw: Variété

 

Łatwa w użytku farba nowej generacji. Dzięki konsystencji kremu wnika głęboko we włókno włosów, zapewniając równomierne pokrycie od nasady aż po same końce. Dodatek oleju jojoba jak i innych substancji kondycjonujących sprawia, że włosy są chronione już w trakcie zabiegu koloryzacji, a dołączona odżywka multiwitaminowa (wit. PP, E i B-5) przywraca włosom połysk i elastyczność. Włosy po zabiegu zyskują intensywny, trwały kolor nie tracąc jednocześnie naturalnej siły i witalności.

 

Zamieszczone zdjęcie ma charakter poglądowy. Różnice w odcieniach mogą wynikać z ustawienia monitora.

 

Firma Chantal powstała w 1989 roku i od początku swego istnienia  zajmuje się produkcją kosmetyków. Najpierw były to wyroby perfumeryjne i kosmetyka dekoracyjna, jednak już od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku głównym kierunkiem rozwoju firmy stała się kosmetyka do włosów. W 1990 r wdrożono do produkcji rozjaśniacz do włosów i płyny do trwałej ondulacji. Pod nazwą Prosalon  linia kosmetyków profesjonalnych dla salonów fryzjerskich jest obecna na rynku od 1996 r.
Chantal jako pierwsza polska firma, w oparciu o własne receptury podjęła w ramach linii Prosalon w 2003 roku produkcję profesjonalnych farb do włosów dla salonów fryzjerskich w gamie kolorystycznej 69 odcieni.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question